• Jak zdetronizować lidera rynku?

Żywiec, Vegeta, Hortex, Princessa i Prince Polo, Red Bull, Nałęczowianka - to przykłady potężnych liderów, którzy pozwolili odebrać sobie palmę pierwszeństwa. Jak to możliwe?

Każdy lider, który został zdystansowany, najczęściej w którymś momencie na chwilę spoczął na laurach i właśnie ten czas został wykorzystany przez rynkowego rywala.

Trudno zdetronizować lidera, który jest czujny i zachowuje się jak lider: zawłaszcza kluczową korzyść kategorii, edukuje klientów, rozwija rynek, wdraża innowacje, wykorzystuje korzyści skali. Pytanie brzmi: jak go pokonać?

 

Zapraszamy do zapoznania się z tekstem pt. Jak zdetronizować lidera rynku?
 

Pomagamy promować najlepsze marki terytorialne

Zostaliśmy zaproszeni jako partner merytoryczny do Programu promocji najlepszych praktyk marketingu małych i średnich miast, gmin i powiatów.

więcej

Jak zbudować markę w relacjach B2B – wyniki badania

W praktyce marketingowej zauważyć można ewidentną niszę związaną z know how na temat budowania marki w relacjach B2B.

więcej

Co czeka marki luksusowe?

Dawniej był próżny i ostentacyjny, obecnie jest masowy, wkrótce stanie się subtelny i autentyczny. Zmiana percepcji luksusu odbywa się na pograniczu kilku trendów…

więcej

Gra zespołowa na markę firmy

Ludzie są sercem biznesu. Jakość brandingu w relacjach B2B pokazuje, jak to serce bije i jak utrzymuje przy życiu cały organizm. Opublikowaliśmy kluczowe wnioski z badań.

więcej

Zobacz najnowsze PUBLIKACJE