• Pomagamy promować najlepsze marki terytorialne

INSPIRE jest partnerem merytorycznym Programu promocji najlepszych praktyk marketingu małych i średnich miast, gmin i powiatów. Został on zainicjowany przez zespół MarketingMiejsca.com.pl i wsparty przez Polską Organizację Turystyczną, Związek Miast Polskich, Związkiem Miast i Gmin Morskich, FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji, Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze oraz Instytut Spraw Publicznych.

 

Głównym celem Programu jest wzrost świadomości wagi klarownego pozycjonowania, czyli pomysłu na to „z czym mają nas kojarzyć” oraz promocja ludzi odpowiedzialnych za promocję w opisywanych miastach i regionach.

 

Wszyscy wiemy, że żadne miasto a tym bardziej małe nie posiada środków, które dałyby możliwość promowania wszystkich jego atrybutów. Istotą pomysłu (strategii) jest świadomy wybór określonego waloru, wyróżnika i jego uatrakcyjnienie w oczach odbiorców poprzez kilka dobrze zaplanowanych  i przeprowadzonych działań promocyjnych. Program ma promować miasta, które mają pomysł na siebie. 

 

 

Formuła rywalizacji dwóch miast wydaje się doskonałym narzędziem promocji i edukacji.

 

Na zaproszenie Organizatora eksperci INSPIRE weryfikują i pomagają opisywać kolejne przykłady, doświadczenia mniejszych miast, gmin i powiatów.

Jak zbudować markę w relacjach B2B – wyniki badania

W praktyce marketingowej zauważyć można ewidentną niszę związaną z know how na temat budowania marki w relacjach B2B.

więcej

Co czeka marki luksusowe?

Dawniej był próżny i ostentacyjny, obecnie jest masowy, wkrótce stanie się subtelny i autentyczny. Zmiana percepcji luksusu odbywa się na pograniczu kilku trendów…

więcej

Jak zdetronizować lidera rynku?

Żywiec, Vegeta, Hortex, Prince Polo, Red Bull, Nałęczowianka - to przykłady potężnych liderów, którzy pozwolili odebrać sobie palmę pierwszeństwa. Jak to możliwe?

więcej

Gra zespołowa na markę firmy

Ludzie są sercem biznesu. Jakość brandingu w relacjach B2B pokazuje, jak to serce bije i jak utrzymuje przy życiu cały organizm. Opublikowaliśmy kluczowe wnioski z badań.

więcej

Zobacz najnowsze PUBLIKACJE