Monika Hajdas

Ekspert w dziedzinie zintegrowanej komunikacji, architektury marki, marketingu globalnego. Współzałożyciel i Dyrektor Strategiczny INSPIRE smarter branding w latach 2008-2012. Odpowiadała za merytoryczny nadzór nad realizacją projektów w obszarze brandingu korporacyjnego, pozycjonowania i strategii marki, rozwoju marki. INSPIRE Red Legend.

Jest pracownikiem naukowym Instytutu Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Maciej Dolata

Partner Zarządzający INSPIRE smarter branding. Odpowiada za współpracę z klientami w obszarach: analiz rynkowych, budżetowania i ROI działań marketingowych, planowania i wdrożenia aktywności marketingowych, rozwoju oraz oceny nowych koncepcji biznesowych. Wieloletni Dyrektor Strategiczny, szef Działu Planowania Strategicznego i Analiz. Promotor Strategic Branding Due Dilligence. Wykładowca, prelegent, coach.

INSPIRE smarter branding

Firma doradztwa strategicznego w obszarze budowania marki. Jest jedyną w Polsce firmą brandingową, która definiuje obszar specjalizacji jako integracja komunikacji na poziomie całej firmy. Współpracuje z menedżerami marketingu, ale też PR i HR. Organizuje i moderuje współpracę z agencjami kreatywnymi, badawczymi, mediowymi, PR-owymi, headhunterskimi. Takie podejście określa jako smarter branding. Świadczy też klasyczne usługi typu Brand Audit, Brand Strategy, Brand Consulting oraz Strategic Branding Due Dilligence.