Zintegrowana komunikacja marki korporacyjnej

INSPIRE to firma wyspecjalizowana w doradztwie strategicznym w obszarze brandingu korporacyjnego.

 

Usługi typu Brand Consulting to dynamicznie rozwijająca się kategoria, powstała w czasach, kiedy pozycjonowanie i rozwój marki, podobnie jak strategia i zakup mediów, znajdowały się w gestii full serwisowych agencji reklamowych. Dziś formułowanie strategii marki, zarządzanie nią i monitorowanie tych działań to specjalistyczne usługi.

 

Przyszłość tej kategorii usług wyznaczają cztery tendencje:

  • pełna autonomia usług strategicznych związanych z brandingiem,
  • rozwój audytu w tym obszarze,
  • rozwój usług specjalistycznych: audytu kreatywnego, nadzoru kreatywnego, wsparcia i koordynacji prac wielu podmiotów, w tym specjalistycznych butików kreatywnych i niezależnych designerów,
  • rozwój usług typu Branding Due Diligence. Wszystko wskazuje na to, że INSPIRE smarter branding jest na tym polu europejskim pionierem.

 

Kategoria Brand Consulting jest umiejscowiona miedzy klasycznym business consulting a obszarami egzekucji kreatywnej, namingu i designu.

Wyróżnik INSPIRE stanowi podejście do brandingu. Jesteśmy jedyną firmą, która definiuje obszar specjalizacji jako zintegrowaną komunikację marki korporacyjnej. Jesteśmy jedyną firmą, która oferuje…

więcej

Marka korporacyjna i marka produktowa – podobieństwa czy różnice?

Myli się ten, kto uważa, że marką firmy można zarządzać tak samo jak marką produktu. Myli się też ten, kto uważa, że marką firmy można nie zarządzać wcale. Wszystko co firma robi, ale też wszystko czego zaniecha - buduje wizerunek marki korporacyjnej.  Budują ten wizerunek zarówno działania zaplanowane, jak i niezaplanowane. Przemyślane i nieprzemyślane. Formalne i nieformalne. Oznacza to, że każda marka korporacyjna jest zarządzana, czasem tylko nie w pełni świadomie.

więcej

Marketing, PR i HR – antagonizm czy symbioza?

Każdy z tych trzech Działów posiada odmienne kompetencje i wyjątkowe umiejętności, z których pozostałe dwa mogą wiele skorzystać.

więcej

Zobacz co OFERUJEMY

 

Zobacz jak MYŚLIMY