Usługi INSPIRE smarter branding

Świadczone przez nas usługi podzielone są na cztery obszary: obszar tożsamości korporacyjnej, obszar marketingu, obszar PR oraz obszar HR. Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą usług lub z usługami w wybranym obszarze. Dla każdej z usług prezentujemy korzyści wynikające ze współpracy z nami oraz kluczowe mierniki (KPI’s).


Zakres naszych usług, ich kompleksowość oraz zadedykowanie ich różnym obszarom decydującym o brandingu w firmie oddaje nasz sposób myślenia o integracji działań brandingowych.  Bez względu na to czy realizujemy projekt z obszaru tożsamości korporacyjnej, marketingu, PR czy HR zawsze uwzględniamy także inne Działy, które w codziennej pracy pomagają budować markę. Przygotowując kompleksową strategię w wybranym obszarze, przygotowujemy jednocześnie wytyczne dla innych Działów, aby zapewnić pełną integrację działań, która stanowi jeden z warunków spójnego brandingu. Oznacza to, że każdy szczebel zarządzania (top management, dyrektorzy działów, kierownicy, specjaliści) otrzymuje odpowiednie rekomendacje i wytyczne związane z opracowaną strategią.

 

Obszar Marketingu

Nasze podejście opiera się z jednej strony na rzetelnych i wyczerpujących analizach potencjału marki, wyznaczeniu kilku opcji jej rozwoju i wyborze optymalnego wariantu, z drugiej zaś strony na wykorzystaniu sfery PR czy B2B do wsparcia działań marketingowych.

zobacz usługi

Tożsamość Korporacyjna

Tu decyzje są najtrudniejsze, bo wiążą się z dużą niepewnością strategiczną oraz długim horyzontem czasowym.

zobacz usługi

Obszar Public Relations

Wiemy, że żadna firma nie jest w stanie rozwiązać wszystkich problemów społecznych, dlatego w strategii CSR tak ważny jest wybór odpowiedniej idei.

zobacz usługi

Obszar Human Resources

Nasza optyka marki korporacyjnej sprawia, że potrafimy uruchomić potencjał ludzki w myśl wartości marki korporacyjnej oraz wykorzystując kompetencje innych działów.

zobacz usługi